Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení, technologie jako jsou soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Technické uložení nebo přístup je nezbytně nutný pro legitimní účel umožnění použití konkrétní služby, kterou si odběratel nebo uživatel výslovně vyžádal, nebo pouze za účelem provedení přenosu sdělení prostřednictvím sítě elektronických komunikací.
Technické uložení nebo přístup je nezbytný pro legitimní účel ukládání preferencí, které nejsou požadovány odběratelem nebo uživatelem.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro statistické účely.
Technické uložení nebo přístup, který se používá výhradně pro anonymní statistické účely. Bez předvolání, dobrovolného plnění ze strany vašeho Poskytovatele internetových služeb nebo dalších záznamů od třetí strany nelze informace, uložené nebo získané pouze pro tento účel, obvykle použít k vaší identifikaci.
Technické uložení nebo přístup je nutný k vytvoření uživatelských profilů za účelem zasílání reklamy nebo sledování uživatele na webových stránkách nebo několika webových stránkách pro podobné marketingové účely.
2 thoughts on “Skúsiš to s mikropočítačom?”
Nevím, zda je to v pořádku dávat takto odkazy, ale obě knihy za přispění nadšenců a lidí z kategorie „old computer school“, kteří vše naskenovali….
http://www.8bity.cz/files/Skusis_to_s_mikropocitacom_OCR.pdf
http://www.8bity.cz/files/Skusis_programovat_OCR.pdf
Našel jsem zde, kde si můžete pročíst i jejich vzájemnou komunikaci :)). Za mě jsem rád, že tyto knihy nezmizí a budou nadále k dispozici jako celá matematická knihovna Olympiád všech možných ročníků 😀
http://www.oldcomp.cz/viewtopic.php?f=91&t=1166&hilit=skusis+to+s+mikropocitacom&start=0
Dobrý den,
existuje někde nebo někdo má k dispozici aspoň digitální verzi? Děkuji.
Dle obrázků z knihy Skúsiš programovať ? BASIC a strojový kód mám dojem, že i v dnešní době kniha geniálním způsobem předkládá celé téma a je to vstup do programování i 8bitových procesorů (rodina z80), která se aktivně používá v mnoha aktuálních projektech např ZX Spectrum Next, Z20X computer, AgonLight2 – Open Source Hardware Board atd.